facebook twitter Google Plus
Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı 1 Kasım
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı özeti: Hatırla Gönül dizisi ilk tanıtım fragmanı ile ekranlarınıza getirdik. Hatırla Gönül 4. bölümü ile 8 kasım Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Gönül'ün oğlunun ölümüne sebep olan adamın kızı olduğunu öğrenen Yusuf aşkı ve intikamı arasında kalmıştır. Yusuf intikamından vazgeçemese de Gönül'ün zarar görmesini istememektedir. Gönül yaptığı hatayı anlayıp Tekin'den özür dilemek ister. Tekin, Yusuf ve Gönül yakınlaşmasından hiçte memnun değildir. Kürşat kızının zor durumunu bildiği için ona para teklif eder. Yusuf bu durumu iyi kullanır.

Hatırla Gönül dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı 1 kasım fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hatırla Gönül dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hatırla Gönül fragmanı,Hatırla Gönül dizisi,Hatırla Gönül konusu,Hatırla Gönül oyuncuları,Hatırla Gönül 4.bölüm fragmanı,Hatırla Gönül son bölüm fragmanı, Hatırla Gönül 4.bölüm özeti, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hatırla Gönül 4. Bölüm Fragmanı özeti