facebook twitter Google Plus
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı 25 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı özeti: Hatırla Gönül dizisi ilk tanıtım fragmanı ile ekranlarınıza getirdik. Hatırla Gönül 3. bölümü ile 25 Ekim Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.
Başrollerinde Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak gibi önemli isimlerin rol aldığı Dram dizisi sizlerle... İlknur'un ölümünden Tekin'i sorumlu tutan Gönül bunu ispatlamaya çalışır geçmişi kazıdıkça karanlık yüzü daha fazla ortaya çıkar. Gönül yıllar sonra babasıyla hesaplaşmanın verdiği etki altında kalır. Biraz olsun gönlünü dinlendirmek için Yusuf'un yanına gider. Yusuf için intikam saati sandığından daha fazla yakındır.

Hatırla Gönül dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı 25 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hatırla Gönül dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hatırla Gönül fragmanı,Hatırla Gönül dizisi,Hatırla Gönül konusu,Hatırla Gönül oyuncuları,Hatırla Gönül 1.bölüm fragmanı,Hatırla Gönül son bölüm fragmanı, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hatırla Gönül 3. Bölüm Fragmanı özeti