facebook twitter Google Plus
Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı 3 Ocak
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı özeti: Hatırla Gönül dizisi ilk tanıtım fragmanı ile ekranlarınıza getirdik. Hatırla Gönül 12. bölümü ile 3 ocak Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.Jülide içinde bulunduğu sahte dünyanın bilincine varır. Polislerden kaçmakta olan Yusuf yanına Jülide'yi de alıp götürür. Yusuf gerçekleri anlatır Jülide duyduklarına inanmakta güçlük çeker. Yarattığı sahte dünyanın açığa çıktığının farkına varan Tekin, Yusuf ve Gönül'ün peşine düşmüştür. Tekin'in attığı her adım kiralık katili Gönül'e daha çok yakınlaştırmaktadır.
Hatırla Gönül dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı 3 ocak fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Hatırla Gönül dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum Ugur

Herseyi ile harika bir dizi.... Konu..sanatciliklari..müzigi...kamera görüntüsü....HARIKA.... BITMEMELI..... ♡♡♡

yorum İsimsiz

10 ocakta biteceyicin uzuldum,severek izlediyim tek dizidir.umarim Gokce Bahadiri en kisa zamanda kendinden emin,uzgunluyunu belli etmeyen yene bir basrolde goruruz,acaba Kosem sultani nece oynardi cok merak ediyorum?

yorum Guldemet

Yaaa mithisss sabirsizlikla beklliyorummmmmm cok heyecanliiiii


Anahtar kelimeler: Hatırla Gönül fragmanı,Hatırla Gönül dizisi,Hatırla Gönül konusu,Hatırla Gönül oyuncuları,Hatırla Gönül 12. bölüm fragmanı,Hatırla Gönül son bölüm fragmanı, Hatırla Gönül 12. bölüm özeti, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Hatırla Gönül 12. Bölüm Fragmanı özeti